Artist's interpretation of article headline

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji- jest to czynność, bardzo często zaniedbywana. Lecz jak jest przykro, gdy za oknem żar, a klimatyzacja nie działa tak jak powinna !!! Wtedy dopiero zaczyna się myśleć o serwisie klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji
Artist's interpretation of article headline

Montaż

Standardowy montaż klimatyzacji trwa zazwyczaj od 3 do 6- ciu godzin. W tym czasie monterzy instalują jednostkę wewnętrzną (parownik) wewnątrz pomieszczenia, w którym ma być obniżona temperatura. Jednostka zewnętrzna (skraplacz) montowana jest na zewnątrz budynku, możliwie jak najblirzej jednostki wewnętrznej.

klimatyzacja
Artist's interpretation of article headline
Artist's interpretation of article headline

Serwis klimatyzacji

image

Serwis klimatyzacji

Jest to nic innego, jak diagnoza stanu danej klimatyzacji. Ewentualne drobne czynności regulacyjne, w skład których wchodzą między innymi- sprawdzenie połączeń elektrycznych czy sprawdzenie szczelności instalacji klimatyzacyjnej. Uzupełnienie instalacji klimatyzacji czynnikiem chłodniczym w raz z kontrolą i optymalną regulacją danej jednostki, bądz systemu klimatyzacji.

Czynności te pomogą w przyszłości wyeliminować jakiekolwiek awarie klimatyzatorów!

image

Naprawa klimatyzacji

Zwykle z naprawą wiąże się uzupełnienie czynnika chłodniczego, co jest efektem nieszczelnej instalacji freonowej. Skutkiem tego, gaz ulatnia się w atmosferę, a instalacja zostaje zupełnie pusta! Właśnie w taki sposób najczęściej dochodzi do uszkodzenia, serca klimatyzacji- sprężarki, a to są już poważne koszta, których przecierz można, by uniknąć w bardzo prosty sposób.

Wystarczy wezwać Serwis klimatyzacji !!!

Serwis klimatyzacji

Większość producentów klimatyzacji zaleca przegląd klimatyzacji co najmniej dwa razy w roku tj. na początku i na końcu sezonu.

image

Szybki serwis do klimatyzacji, to nic innego jak szybka interwencja naszej załogi.

Wiemy jak ciężko jest w upalny dzień wykonywać obowiązki w dusznym i gorącym pomieszczeniu. Dbamy o to, byś czuł się komfortowo i zrobimy wszystko, by klimatyzacja zachwycała Cię cały rok.

Niestety nic nie zrobi się samo , to od ciebie zależy czy wykonasz pierwszy krok !

.